

Броньовані двері Серія «MAXIMA» «АV-1» Венге темний 117
від 24 254 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: «MAXIMA»«АV-1» Венге тем
- +380 (63) 027-20-08Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (95) 227-20-08
- +380 (63) 391-12-95Viber
Двері металеві протиударні, зламостійкі, вхідна група «АV-1».
Розмір: 880х2050, 960x2050 мм
Метал полотна: холоднокатана сталь — 1,5 мм
Метал рами: холоднокатана сталь 1,5 мм.
Ребра жорсткості: 4 шт.
Товщина коробки: 110,5мм (98,5мм)
Товщина полотна: 120 мм.
Накладка на поріг із неіржавкої сталі.
Заповнення полотна: мінеральна вата.
Заповнення рами: мінеральна вата.
Зовнішнє оздоблення: МДФ панель 10 мм з однією алюмінієвою вставкою, ламінована ПВХ Vinorit-80.
Внутрішнє оздоблення: МДФ панель 10 мм з однією алюмінієвою вставкою, ламінована ПВХ "Венге темний" або Білий шовк
Петлі: регульовані 160х22 мм, 2 шт.
Протизнімні ригелі з петльового боку: 2 шт.
Ущільнювачі: три контури.
Основний замок: циліндровий 252 R, у комплекті циліндр із 5 ключами.
Додатковий замок: сувальдний Kale 257L 5 ключів.
Колір фурнітури: комбінований хром/нуар чорний.
|
ДВЕРИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ТІЛЬКИ ВНУТРІ ЗАСТОСУВАННЯ. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelGuard |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Порода дерева | Венге |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | Глухі, Рамкові, З порогом, Без фрамуги, З металевими вставками, З притвором |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Колір | Коричневий |
| Особливості двері | Броньовані, Герметичні, Звуконепроникні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Так |
| Дверний доводчик | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 960 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 110 мм |
| Глибина коробки | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2050 |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 94 |
| Ширина | 960 |
- Ціна: від 24 254 ₴


