Балконний блок Rehau Euro 60 (вихід на балкон) з двокамерним склопакетом
від 15 678 ₴
від 10 974,60 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 027-20-08Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (95) 227-20-08
- +380 (63) 391-12-95Viber
Балконний блок із німецького 3-камерного профілю Rehau 60: розмір — балконні двері поворотно-відкидні (2050*660) внизу сендвіч-панель, вікно глухе (1100*1360)
У вартість металопластикового балконного блока входить:
— металопластикова конструкція з німецького 3-камерного профілю Rehau Euro 60;
— двокамерний склопакет (4-10-4-10-4, скло 4 мм);
— сендвіч-панель (32 мм);
— фурнітура MACO (Австрія);
— ущільнювач чорного кольору;
— підвіконний профіль;
— з'єднувальний профіль;
— двері внизу зашиті сендвіч-панеллю.
Доставка по Києву безкоштовно.
Можлива комплектація балконного блока Rehau Euro 60:
— однокамерні, двокамерні або енергоощадні склопакети;
— фурнітурою Масо (Австрія);
— фурнітурою Roto (Німеччина);
— фурнітурою Winkhaus (Німеччина);
— фурнітурою Vorne (Туреччина);
— ущільнювач сірого кольору;
— зимове провітрювання;
— роликовий підіймач;
— блокіратор помилкової дії;
— мікроліфт;
— балконна клямка;
— москітні сітки на двері;
— москітна сітка на вікно (якщо вікно з відкриванням);
— відливи;
— підвіконня;
— ручка «Антидитка»;
— двобічною віконною ручкою;
— алюмінієвим порожем.
На Ваш смак можна зробити:
— ламінацію профілю («кольорові вікна»);
— тонування склопакетів;
— додати шпроси;
— зробити рівні світлові отвори.
Доставка по Києву та Київській області.
Телефонуйте, розрахуємо металопластикові балконні блоки будь-яких розмірів і конфігурацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість дверей | 2 |
| Виробник профільної системи | Rehau |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Шумоізоляція, Термостійкість, Енергозбереження |
| Заповнення камери склопакета | Повітря |
| Матеріал балконного блоку | Металопластик |
| Кількість вікон | 2 |
| Заповнення світлопрозорої частини | Склопакет |
| Розміри | |
| Товщина скла | 32 мм |
| Ширина дверей | 660 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 60 мм |
| Ширина вікна | 1100 мм |
| Висота вікна | 1360 мм |
| Товщина вікна | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Спосіб відкривання дверей | Поворотно-відкидна |
| Кількість стулок | 1 |
| Спосіб відкривання вікна | Глухе |
| Виконання скла | Прозоре |
| Комплектація балконного блоку | Ущільнювачі, Поріг, Ручки |
- Ціна: від 10 974,60 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка на адресу замовника через Києву та Київську зону








